Poprzedni mecz

Sparing
05.08.2016, 18:30
Kamień Pomorski
Gryf Kamień Pomorski 2:3 Astra Ustronie Morskie
Gryf Kamień Pomorski Astra Ustronie Morskie

Następny mecz

1. kolejka IV Liga
13.08.2016, 17:00
Polanów
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie
Gryf Polanów Astra Ustronie Morskie
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Aktualności

Lista Strzelców

gzuromski @22.04.2016

Lista strzelców IV Ligi Zachodnipomorska Klubowa.



Hutnik Szczecin

Łukasz Włodarczyk 11, Wojciech Hobra 3, Karol Izdebski 11, Rafał Mendyk 1, Oskar Czapliński 4, Jakub Susmarski 4, Tomasz Burnejko 3, Witold Klym 2, Marcin Gałkowski 1, Paweł Miązek 2, Krzysztof Szumiato 2, Tomasz Janiszewski 2, Michał Niedxwiecki 1, Marcin Gałkowski 1.

Leśnik Manowo

Paweł Rakowski 3, Mateusz Wisniewski 4, Marcin Gozdal 16, Piotr Jakubowski 2, Seweryn Fijołek 7, Krzysztof Hrymoicz 1, Mateusz Myśliński 6, Adrian Szatkowski 1, Karol Saganowski 4, Dawid Ejzygmann 1, Damian Więckowski 1, Konrad Szymonowicz 3.

Olimp Gościno

Michał Plata 1, Jakub Szczęśniak 4, Michał Tymek 5, Mateusz Roszak 3, Marcin Słoboda 5, Adam Zalewski 8, Paweł Kułakowski 6, Marek Zaniewicz 3, Kacper Kita 1, Dawid Zając 1, Bartłomiej Papież1.

Wiekowianka Wiekowo

Krzysztof Stępniak 2, Marcin Parus 3, Dominik Poch 2, Dominik Husejko 2, Szymon Rogala 3, Marcin Lipski 8, Dariusz Krupski 1, Grzegorz Szynkowski 10, Grzegorz Gliński 1.

Samobójcze

Szymon Król 1, Dariusz Krupski 1, Kamil Kępa 1.

Astra Ustronie Morskie

Łukasz Wiśniewski 7, Paweł Marczak 1, Marcin Muzyczuk 4, Daniel Miłoszewicz 5, Maciej Płomiński 6, Damian Kupisz 3, Konrad Szela 2, Gracjan Szymański 3, Leszek Pazdur 4, Robert Kucharycz 1, Jan Nizioł 2.

Ina Goleniów

Michał Jarząbek 25, Piotr Winogrodzki 7, Hubert Pędziwiatr 2, Damian Banachewicz 8, Filip Borek 1, Daniel Mojsewicz 3, Damian Kosior 1, Michał Łukasiak 1, Adam Jakubowski 7, Aleksander Antczak 1, Rafał Makarewicz 1, Wojciech Borek 1, Łukasz Szymfeld 1.

Odra Chojna

Bartosz Skóra 5, Jakub Poźyczka 4, Mariusz Andrzejewski 1, Maciej Surmacz 1, Mikołaj Daszkiewicz 3, Bartosz Łapiński 1, Eryk Madera 2, Paweł Iskra 2, Mateusz Kalka 1, Kacper Orman 2, Andrzej Ogowski 2., Sebastian Bisewski 1, Paweł Zatorski 1, Rafał Makarewicz 2, Dawid Chwałek 1.

Gryf Kamień Pomorski

Damian Kaczmarski 3, Radosław Misztal 8, Dawid Roszak 1, Norbert Neumann 4, Seweryn Wrzeszcz 1, Szymon Deuter 1, Bartosz Sasin 1, Adrian Chodorowski 3, Adrian Kapczyński 4, Sebastian Bisewskki 1, Mateusz Bątkowski 1, Maciej Szwech 1.

MKP Szczecinek

Maciej Szydlak 2, Mateusz Jureczko 3, Jakub Wyszyński 1, Maciej Góra 3, Zbigniew Węglowski 5, Krzysztof Hrymowicz 2, Maciej Maciejewski 4, Adam Jabłoński 3, Marcin Kaszczyc 7, Mariusz Bedliński 3, Maciej Winnicki 5, Grzegorz Kozanko 3, Kamil Prodowicz 1, Karol Sadzik 1, Mateusz Malczyk 1.

Iskra Białogard

Łukasz Jarzębski 7, Piotr Pokuciński 1, Mateusz Przybysz 6, Daniel Obszyński 1, Jakub Dereń 3, Damian Lisiak 3, Michał Wysocki 6, Mateusz Kosmala 1, Wojciech Łaniucha 3, Marcin Lewandowski 2, Patryk Wróblewski 1, Arkadiusz Stankiewicz 1, Robert Koziński 1.

Kluczevia Stargard

Tomasz Królk 8, Kamil Bartoszyński 3, Radosław Surm 1, Grzegorz Magnuski 17, Patryk Szczygielski2, Oskar Dura 4, Radosław Downar 1, Rafal Kozłowski 1, Przemysław Wolski 2, Artur Kościukiewicz 2 , Robert Rawa 1, Dawid Bisewski 1, Jarosław Zalas 1.

WKS Rasel Dygowo

Marcin Chyła 2, Michał Świżek 2, Karol Grochowski 5, Piotr Suchwałko 3, Krzysztof Gliński 1, Oskar Stępień 1, Andrzej Wojciechowski 6, Adam Zejfer 2, Adrian Rutkowski 3, Mikołaj Duwe 1, Marcin Dubiela 2.

Jeziorak Szczecin

Dawid Kapczyński 5, Mateusz Chlibyk 11, Sebastian Prokopowicz 9, Krzysztof Latkowski 1, Wiktor Kasztelan 7, Sebastian Jałoszyński 4, Edward Tondrik 1, Damian Grzywacz 1, Piotr Wadowski 3, Wojciech Wójtowicz 1, Bartosz Torgoński 1, Krystian Kuzio 1, Remigiusz Miksiewicz 4.

Dąb Dębno

Nikodem Mazur 1, Mateusz Laska 1, Konrad Sawczuk 1, Roman Majchrzak 9, Łukasz Jackowski 7, Leis Wahidi 2, Damian Kuśnierczak 3, Jakub Klimko 4, Kamil Walków 11, Paweł Osowski 1, Konrad Woźniak 2, Piotr Siembida 1, Norbert Kłoda 1.

Piast Chociwel

Daniel Hackiewicz 10, Viacheslav Jefimenko 5, Jakub Procyk 1, Damian Wieliczko 8, Łukasz Łaniec 3, Krystian Sosna 5, Mateusz Rybka 6, Marcin Hyriak 1, Adam Walles 2, Kamil Kapczyński 1, Kordian Kalinowski 1, Adam Olemaniuk 1, Rafał Sinkowski 5, Tomasz Kozieł 1, Krystian Guściora 1.

Osadnik Myślibórz

Patryk Korzeniewski 2, Jarek Jarecki 7, Marcin Gajewski 10, Dominik Wekwerth 1, Paweł Myszkowski 2, Robert Dudek 4,  Łukasz Małowiecki 1, Łukasz Koneczek 1, Oskar Włodkowski 3, Jarosław Norsesowicz 1, Emil Tomkiewicz 1, Daniel Boroń 1.

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię