Poprzedni mecz

Sparing
05.08.2016, 18:30
Kamień Pomorski
Gryf Kamień Pomorski 2:3 Astra Ustronie Morskie
Gryf Kamień Pomorski Astra Ustronie Morskie

Następny mecz

1. kolejka IV Liga
13.08.2016, 17:00
Polanów
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie
Gryf Polanów Astra Ustronie Morskie
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Tabela: IV liga, grupa: zachodniopomorska, Terminarz na rok 2016/2017.

lp. DRUŻYNA M Z R P Br Pkt
1. Arkadia Malechowo Arkadia Malechowo 0 0 0 0 0-0 0  
2. Astra Ustronie Morskie Astra Ustronie Morskie 0 0 0 0 0-0 0  
3. Dąb Dębno Dąb Dębno 0 0 0 0 0-0 0  
4. Drawa Drawsko Pomorskie Drawa Drawsko Pomorskie 0 0 0 0 0-0 0  
5. Gryf Kamień Pomorski Gryf Kamień Pomorski 0 0 0 0 0-0 0  
6. Gryf Polanów Gryf Polanów 0 0 0 0 0-0 0  
7. Hutnik Szczecin Hutnik Szczecin 0 0 0 0 0-0 0  
8. Ina Goleniów Ina Goleniów 0 0 0 0 0-0 0  
9. Jeziorak Szczecin Jeziorak Szczecin 0 0 0 0 0-0 0  
10. KKPN Bałtyk Koszalin KKPN Bałtyk Koszalin 0 0 0 0 0-0 0  
11. Kluczevia  Szczeciński Kluczevia Szczeciński 0 0 0 0 0-0 0  
12. KS Energetyk Gryfino KS Energetyk Gryfino 0 0 0 0 0-0 0  
13. MKP Szczecinek MKP Szczecinek 0 0 0 0 0-0 0  
14. Olimp Gościno Olimp Gościno 0 0 0 0 0-0 0  
15. Osadnik Miślibórz Osadnik Miślibórz 0 0 0 0 0-0 0  
16. Piast Chociwel Piast Chociwel 0 0 0 0 0-0 0  
17. Sparta  Węgorzyno Sparta Węgorzyno 0 0 0 0 0-0 0  
18. WKS Rasel Dygowo WKS Rasel Dygowo 0 0 0 0 0-0 0  
Zobacz tabelę z sezonu:

Macierz wyników

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1. Arkadia Malechowo X 31
sie
27
sie
13
sie
10
wrz
2. Astra Ustronie Morskie X 20
sie
31
sie
10
wrz
3. Drawa Drawsko Pomorskie X 10
wrz
31
sie
20
sie
4. Dąb Dębno 20
sie
X 13
sie
31
sie
10
wrz
5. Gryf Kamień Pomorski X 20
sie
3
wrz
6. Gryf Polanów 13
sie
27
sie
X 3
wrz
10
wrz
7. Hutnik Szczecin 31
sie
X 20
sie
10
wrz
8. Ina Goleniów X 10
wrz
31
sie
20
sie
9. Jeziorak Szczecin X 13
sie
3
wrz
27
sie
10. KKPN Bałtyk Koszalin 20
sie
X 10
wrz
31
sie
11. KS Energetyk Gryfino 3
wrz
13
sie
27
sie
X
12. Kluczevia Szczeciński 3
wrz
27
sie
X
13. MKP Szczecinek 13
sie
27
sie
3
wrz
X
14. Olimp Gościno 10
wrz
20
sie
X 31
sie
15. Osadnik Miślibórz 31
sie
X 20
sie
16. Piast Chociwel 3
wrz
27
sie
13
sie
X
17. Sparta Węgorzyno 27
sie
3
wrz
13
sie
X
18. WKS Rasel Dygowo 27
sie
13
sie
3
wrz
X