Poprzedni mecz

Sparing
05.08.2016, 18:30
Kamień Pomorski
Gryf Kamień Pomorski 2:3 Astra Ustronie Morskie
Gryf Kamień Pomorski Astra Ustronie Morskie

Następny mecz

1. kolejka IV Liga
13.08.2016, 17:00
Polanów
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie
Gryf Polanów Astra Ustronie Morskie
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Terminarz: IV liga, grupa: zachodniopomorska, Terminarz na rok 2016/2017. Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
13 sierpnia 2016
Piast Chociwel - Osadnik Miślibórz 13:00
Jeziorak Szczecin - Kluczevia Szczeciński 15:00
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 17:00
Arkadia Malechowo - KKPN Bałtyk Koszalin 17:00
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 17:00
KS Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 17:00
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 17:00
MKP Szczecinek - Drawa Drawsko Pomorskie 17:00
WKS Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 17:00
20 sierpnia 2016
Hutnik Szczecin - Kluczevia Szczeciński 12:00
Osadnik Miślibórz - WKS Rasel Dygowo 12:00
Drawa Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel 12:00
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 12:00
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 12:00
Astra Ustronie Morskie - KS Energetyk Gryfino 12:00
KKPN Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 12:00
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 17:00
Dąb Dębno - Arkadia Malechowo 17:00
27 sierpnia 2016
Arkadia Malechowo - Hutnik Szczecin 12:00
Gryf Polanów - Dąb Dębno 12:00
Sparta Węgorzyno - Astra Ustronie Morskie 12:00
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 12:00
Piast Chociwel - Olimp Gościno 12:00
WKS Rasel Dygowo - Drawa Drawsko Pomorskie 12:00
Jeziorak Szczecin - Osadnik Miślibórz 12:00
Kluczevia Szczeciński - Gryf Kamień Pomorski 12:00
KS Energetyk Gryfino - KKPN Bałtyk Koszalin 17:00
31 sierpnia 2016
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 17:30
Osadnik Miślibórz - Kluczevia Szczeciński 17:30
Drawa Drawsko Pomorskie - Jeziorak Szczecin 17:30
Olimp Gościno - WKS Rasel Dygowo 17:30
Ina Goleniów - Piast Chociwel 17:30
Astra Ustronie Morskie - MKP Szczecinek 17:30
KKPN Bałtyk Koszalin - Sparta Węgorzyno 17:30
Dąb Dębno - KS Energetyk Gryfino 17:30
Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 17:30
3 września 2016
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 12:00
Sparta Węgorzyno - Dąb Dębno 12:00
MKP Szczecinek - KKPN Bałtyk Koszalin 12:00
Piast Chociwel - Astra Ustronie Morskie 12:00
WKS Rasel Dygowo - Ina Goleniów 12:00
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 12:00
Kluczevia Szczeciński - Drawa Drawsko Pomorskie 12:00
KS Energetyk Gryfino - Arkadia Malechowo 16:00
Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Miślibórz 17:00
10 września 2016
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 12:00
Arkadia Malechowo - Sparta Węgorzyno 12:00
Gryf Polanów - KS Energetyk Gryfino 12:00
Hutnik Szczecin - Osadnik Miślibórz 12:00
Drawa Drawsko Pomorskie - Gryf Kamień Pomorski 12:00
Olimp Gościno - Kluczevia Szczeciński 12:00
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 12:00
Astra Ustronie Morskie - WKS Rasel Dygowo 12:00
KKPN Bałtyk Koszalin - Piast Chociwel 12:00
Zobacz terminarz z sezonu: